Księżniczka Zoé

Witajcie Settlersmaniacy!

 

Mamy dzisiaj dla Was coś specjalnego - jest to wspaniała postać naszej ulubionej bohaterki księżniczki Zoé z opisem jej charakteru i przygód, które przeżyła. Tego nawet na niemieckich stronach nie znajdziecie. :) Postaramy się już wkrótce bardziej przybliżyć Wam także innych bohaterów tej gry. 

 

Księżniczka Zoé (czyt. Zoil) wychowywała się w Królewskiej rodzinie. Jako dziecko zawsze marzyła aby zostać Królową.

 

Pewnego dnia została wezwana do sali  tronowej swojego ojca Króla Konradina który złożył jej propozycję otrzymania korony w zamian za pomoc w odzyskaniu wolności dla Tandrii. Nareszczie mogło się spełnić jej największe marzenie, aby zostać Królową. Nic więc dziwnego, że z wielkim zapałem ruszyła na podbój Tandrii nie zauważająć, że jej wrogowie walczą w słusznej sprawie,  obawiając się złych rządów jej ojca. 

 

 

Księżniczka Zoé po wygranej bitwie odkrywa, że została wykorzystana i oszukana przez swojego ojca wówczas zauważa, że popełniła wielki błąd podbijając Tandrię dlatego też postanawia uwolnić swojego więźnia Dracoriana i ocalić go przed śmiercią oraz stanąć u jego boku do walki przeciwko swojemu ojcu i Królowi Balderusowi.

 

 

Księżniczka Zoé podczas tej walki odkrywa jakie wartości są najważniejsze. Rezygnuje z korony ojca stając po słusznej stronie ludu Tandrii mimo, że ten kraj nie jest jej ojczyzną. Marzenia o koronie pryskają niczym mydlana bańka. Zoé zdaje sobie sprawę, że bez ukoronowania tak jak wspomniał jej ojciec jest po prostu nikim. Nie mniej jednak jej dobre czyny i poświęcenie odwdzięczają się czymś czego nawet się nie spodziewała...

Programing: kreatywna-strona