Informacje

Wprowadzenie

THE SETTLERS 7 – DROGA DO KRÓLESTWA tworzy nową jakość pośród gier oferujących budowanie królestwa istniejącego we wczesnym okresie Renesansu. Czeka nas zaludnianie ziem leżących pośród bogatych, dzikich i pięknych krain środkowej Europy - świata wspaniałych lasów, rozległych łąk, wartko płynących rzek i stromych gór.

Solidne podstawy w postaci szeroko uznanej serii gier The Settlers, pozwolą nam z łatwością zaangażować się w ekscytującą kampanię, w walkę na mapach do rozgrywania potyczek oraz stanąć do wyzwań w grach wieloosobowych.

Innowacyjny system przyznawania punktów zwycięstwa daje nam ogromne możliwości rozbudowywania naszego rozkwitającego królestwa. Wiele opcji, mapy zdolne zobrazować nasze różne pomysły, zawartość tworzona przez społeczność graczy oraz solidne wsparcie internetowe gwarantują szeroki wachlarz doświadczeń, które sprawią, że zechcemy grać naprawdę coraz więcej,

Możliwości

Rozkoszujmy się rozwiniętym i bogatym systemem budowania i produkcji, który bazuje na najlepszych tradycjach klasycznych rozgrywek The Settlers.
Zbudujmy królestwo z ufortyfikowanymi miastami i małymi wioskami, gdzie nasi Osadnicy wytworzą dla nas różnorodne towary.
Rozszerzajmy swoje włości - wioska za wioską, łan za łanem.
Doskonalmy swoje dzieło, dostrajając łańcuchy produkcyjne i system transportu.

Wybierzmy swoją drogę spośród 3 możliwości, z których każda może doprowadzić nas do zwycięstwa :
Twórzmy silne armie i pokonujmy przeciwników, niszcząc ich siłę militarną.
Powiększajmy swoje wpływy w klasztorach, aby mieć dostęp do najciekawszych technologii.
Zajmijmy najatrakcyjniejsze szlaki handlowe, aby zostać najbogatszym graczem na mapie.

Grajmy w The Settlers 7 przez Internet
Po raz pierwszy w historii serii, graj w The Settlers 7 przez Internet.

Cieszmy oko zupełnie nowym silnikiem graficznym
Poznajmy prawdziwe piękno swoich ziem oddanych z niespotykaną do tej pory szczegółowością.

Tryby gry

Kampania dla pojedynczego gracza : Kampania dla pojedynczego gracza opowiada historię księżniczki Zoe, która stara się wydrzeć królestwo Tandrii z rąk uzurpatorów i przywrócić mu dawny blask i chwałę. Pierwsze mapy kampanii spełniają również funkcję samouczka, wprowadzając w niuanse rozgrywki The Settlers 7. Z tego powodu zaleca się wszystkim nowym graczom rozpocząć przygodę z grą właśnie od kampanii. Po ukończeniu jej zadań będziemy gotowi stawić czoło większym wyzwaniom, jakie staną przed nami w potyczkach i w grach wieloosobowych.

Potyczka : Te mapy rozgrywane są samodzielnie przeciwko adwersarzowi sterowanemu przez komputer. Potyczki pozwalają prowadzić rozgrywkę we własnym tempie i poznawać różne strategie. Mogą być zapisywane i wczytywane później, aby gracze z ograniczoną ilością wolnego czasu również mieli szansę ukończyć zabawę.

Gra wieloosobowa : Rozgrywki tego rodzaju prowadzone są przez Internet, a przeciwnikami w nich są prawdziwi gracze (lub w kombinacji z graczami sterowanymi przez komputer). Rozgrywka prowadzona z innymi osobami gwarantuje prawdziwe wyzwania i oferuje możliwość wspólnej zabawy w gronie przyjaciół lub z nowymi znajomymi z całego świata. Gdy uruchomisz tryb wieloosobowy, serwer The Settlers 7 połączysz się z innymi osobami szukającymi graczy. Możecie umówić się z przyjaciółmi na wirtualne spotkanie i zmierzenie się ze sobą. Wyniki gier wieloosobowych są śledzone i zapisywane przez serwer The Settlers 7, dzięki czemu powstaje ranking graczy z ich wygranymi i porażkami, widoczny dla wszystkich.

Wieża architekta

Po ukończeniu każdej z map mamy możliwość dodania nowego elementu do swojego osobistego zamku. Zamek jest rozbudowywany komnata po komnacie z gry na grę. Można dodawać do niego mury, wieże, ozdoby i specjalne dodatki. Zamek jest przypisany do każdego gracza i pojawia się w naszych rozgrywkach. To potwierdzenie naszych osiągnięć jako władcy królestwa. Mamy możliwość umieszczenia swojego zamku w Internecie, aby wszyscy nasi przyjaciele mogli go podziwiać.

 

Wieża kartografa

Podczas ustalania nowej sesji The Settlers 7, w Wieży kartografa istnieje możliwość dostosowania niektórych cech mapy. Wieża kartografa pozwala zmienić wygląd niektórych włości, przesunąć lokalizację zadań, zmienić rodzaj/liczbę punktów zwycięstwa, przebudować sieć drogową, rodzaj/rozmieszczenie/ilość surowców i wreszcie zmienić mapę, aby lepiej odpowiadała naszym upodobaniom. Dostosowanie tych cech może wydłużyć lub skrócić czas grania, a także wpłynąć na poziom trudności gry. Dzięki Wieży kartografa The Settlers 7 będzie zawsze zapewniać świeżą i interesującą rozgrywkę.

 

Programing: kreatywna-strona