Informacje o grze The Settlers II 10-lecie

Nowa grafika 3D

fotografia biznesowa warszawa

Grafika w grze została unowocześniona. Wszystkie elementy graficzne  w grze zostały udoskonalone  - piękne tereny, budynki,  trójwymiarowi osadnicy, drzewa, góry, itd. - Cała gra została poprawiona w cudowną grafikę. "The Settlers II 10-lecie"  pomimo wielkich zmian graficznych dalej utrzymuje ten wspaniały klimat znany z gry The Settlers II, a dzięki dodaniu kilku urozmaiceń gra zyskuje możliwość wyboru nacji czyli Rzymian, Chińczyków oraz Nubijczyków. Dzięki nowemu silnikowi możesz obracać obraz dowolnie jak tylko chcesz.

 

Settlers   Settlers

 

Ulepszony interfejs użytkownika

W tej wersji gry, oferujemy różnego rodzaju pomoc i porady do gry - dzięki nim zwiększyliśmy komfort pracy np: Teraz widzimy realistyczne miniaturki budynków, a także za pomocą myszy możemy dowolnie przesówać i przybliżać ekran gry. Ponadto, istnieje bardzo dużo elementów gry (na przykład osadnicy, budynki, menu, ikony w menu budowy) - Dzięki nowej bezpośredniej pomocy w postaci tekstu w prawym dolnym ekranie gry dowiesz się wszystkich ważnych informacji na temat, który Cię interesuje np o osadniku drwalu.

 

 

Settlers   Settlers


Multiplayer

Pierwsza wersja gry "The Settlers II" umożliwiała grę wieloosobową tylko na jednym komputerze za pomocą myszki na podzielonym ekranie gry (screen obok).

W remaku gry "The Settlers II 10-lecie) ulepszyliśmy rozgrywkę wieloosobową. W trybie multiplayer może grać, aż 6 osób. Każdy gracz może wybrać swoją nację. Jest też możliwość gry przez sieć lokalną.

 

Settlers   Settlers
 


Zwrot kosztów budowy

Istotną innowacją w rozgrywkach jest zwrotu koszów budowy po zburzeniu budynków. W oryginalnej wersji gry mogło się zdarzyć, że gracz w czasie rozgrywki zaniedbał o swój przemysł drzewny, a cały zapas drewna zainwestował w to co nie powinien. Teraz można rozebrać budynki i odzyskać materiały budowlane. Dzięki odzyskanym materiałom możemy zadbać o gospodarkę drzewną.
 
 
Settlers   Settlers
 


Wiadomości


  W grze The Settlers II brakowało ważnych informacji na temat (np. ukończenia budowy budynku, znalezieniu skarbu lub o a ataku nieprzyjaciela na Twoją osadę), Teraz stworzyliśmy nowe okna pocztowe w których wszystkie te informacje będziesz mógł przeczytać na bierząco - znajdziesz je w prawym górnym rogu, a nowym wiadomością będzie towarzyszyć  ciekawy akustyczny dźwięk.
 
 
Settlers   Settlers

   

Opis:


Gra przedstawia historię garstki dzielnych rzymskich rozbitków. Niegdyś mieli wszystko - bogactwo, zdrowie i kobiety. Jednak nieoczekiwanie spadł na nich szereg kataklizmów. Ci, którzy przeżyli wsiedli na statki i wyruszyli w podróż w poszukiwaniu nowych ziem do zasiedlenia. Nie mieli jednak szczęścia - wkrótce ich statki rozbiły się. Ocalała garstka znalazła się na wyspie, gdzie osiadła i rozpoczęła odbudowę swojej ojczyzny.

The Settlers II to strategia ekonomiczna, dająca graczowi szereg różnorodnych możliwości rozgrywki.Musisz zbudować kompleksową i sprawnie funkcjonującą osadę oraz bronić jej przed najazdami wrogów. To nie jedyne zadanie - musisz również zadbać o ekonomię oraz zapewnić sieć transportową poprzez starannie zaplanowaną sieć dróg i budynków. Głównym zadaniem jest zdominowanie całej mapy.

 

Cechy:

Nowa odsłona klasyku z 1996 r.

Trzy grywalne nacje: Rzymianie, Nubijczycy i Azjaci.

31 budynków, 25 zawodów i 5 rodzajów jednostek dla każdej z nacji.

31 rodzajów surowców i towarów.

Bogate i różnorodne elementy krajobrazu: lawa, ośnieżone góry, bagna i lasy.

Epicka kampania złożona z 10 obszernych misji oraz 10 map dla pojedynczego gracza.

8 map do rozgrywki wieloosobowej (dostępne także dla jednego gracza).

Gra wieloosobowa do 6 graczy jednocześnie przez sieć LAN lub Internet. Profesjonalna polska wersja językowa.

Programing: kreatywna-strona