Apocalyptica

Witajcie Settlersmaniacy! Prawdę pisząc nie wiem jak to się stało, że przegapiłem taki fajny temat na newsa, no ale stało się ;) Tak więc bez zwlekania zabieram się do pisania o co tak naprawdę chodzi :) Apocalyptica to fiński zespół muzyczny złożony z czterech wiolonczelistów po klasycznej edukacji muzycznej i perkusisty. Grają cello rock, łącząc muzykę poważną z metalem, zafascynowani nadchodzącą nową częścią gry The Settlers (V) Dziedzictwo Królów zadedykowali teledysk z piątego albumu Apocalyptica "Bittersweet" właśnie tej grze wykorzystując do tego teledysku niektóre momenty z trailera gry The Settlers Dziedzictwo Królów. :)

 

 

 

Następnego dnia po opublikowaniu teledysku na koncercie w Helsinkach zatytułowanym "Helsinki Sanomat" najchętniej czytana gazeta Fińska "Super-Duett!" w rubryce "Wszechświat jest pełen gwiazd" wydrukowała specjalne dedykacje od zespołu Apocalyptica dla pracowników z Blue Byte i Ubisoftu za wspaniałą grę, która zainspirowała ich do nagrania tego teledysku jak i singiela.

 

 

 

 

 

Powyższy teledysk na YouTube ma ponad 5 milionów oglądnięć i jest wysoko oceniany - wcale się temu nie dziwię, bo muszę przyznać, że ma naprawdę coś bardzo przyciągającego do siebie, może to przez ten zimny północny klimat, a może też i dlatego, że jest zadedykowany mojej ulubionej grze? Kto tam wie ;) Ale jedno wiem na pewno - warto go sobie oglądnąć! :)

 

 

Tłumaczenie piosenki Bittersweet

 

 

Poddaje się duchowi miłości I cienie osadzam na modlitwie

 

 

Ona jest jedyną którą uwielbiam

 

 

Wyznaniem mojego cichego uduchowienia

 

 

Złam to słodko-gorzkie zaklęcie na mnie

 

 

Zagubionym w ramionach przeznaczenia

 

 

Słodko-gorzki Nie poddam się I wytrwam przy niej

 

 

Zakopuje krzyż który zamieniła na mój pocałunek

 

 

Złam to słodko-gorzkie zaklęcie na mnie

 

 

Zagubionym w ramionach przeznaczenia

 

 

Słodko-gorzki

 

 

Chce Ciebie Chciałem Ciebie I potrzebuje Ciebie Potrzebowałem Ciebie

 

 

Złam to słodko-gorzkie zaklęcie na mnie zagubionym w ramionach przeznaczenia Złam to słodko-gorzkie zaklęcie na mnie zagubionym w ramionach przeznaczenia

 

Programing: kreatywna-strona