Dodatek do The Settlers II 10-lecie - Wikingowie

Fabuła

Motywem przewodnim dodatku jest tytułowa rasa walecznych Wikingów. Przez wiele wieków przedstawiciele tej nacji żyli sobie w spokoju i dostatku, praktykując swoje ulubione zajęcia – żeglując, podbijając nowe lądy i rozwijając się. Od pewnego czasu zaczęły ich jednak dochodzić niepokojące wieści ze swych wschodnich terytoriów. Szybko stało się jasne, iż ktoś odważył się zakłócić spokój i podnieść rękę na mieszkańców tej części imperium. Tajemniczym agresorem okazał się przebiegły lud Wilczych Piratów, którym najwyraźniej zabrakło przestrzeni życiowej i w związku z tym postanowili rozwiązać swój problem kosztem pierwszoplanowego ludu północy. Niestety, najeźdźcom udało się uszkodzić niezwykle cenny dla Skandynawów Portal Świata, który w rezultacie eksplodował, tworząc gigantyczny wir energii i przenosząc ich do odległej, obcej im krainy. Na miejscu spotykają wspomnianych piratów, sprawców całego zamieszania i przyczynę nieszczęść wielu nordyckich kolonii. Zmieszany i niepewny lud jednoczy się pod dowództwem dzielnego Eirigga, którego zadaniem jest odnalezienie drogi do ukochanej ojczyzny i zażegnanie niebezpieczeństwa ze strony zuchwałych napastników....


Cechy gry

Nowa rozległa kampania składająca się z 12 misji.

Nowa rasa wikingów, która wstąpi z walecznym charakterem
i wprowadzi nowe budynki.

Wszystkie rasy (Wikingowie, Rzymianie, Azjaci i Nubijczycy)
są teraz kompletni w trybie pojedynczego gracza.

Nowy edytor map, który stworzy automatycznie nowe mapy
dla gracza pojedynczego w oparcia o jego scenerie.

Nowy system z bardziej wielokrotnymi misjami, celami i zwrotami.

Wspaniała epicka tematyka połączona z interesującą akcją.

Screeny

 

 

Gameplay

Witajcie Settlersmaniacy!

Dzisiaj chcielibyśmy Was poinformować, iż... na naszej stronie pojawił się pierwszy w Polsce gameplay z pierwszego dodatku do gry The Settlers II 10-lecie.

Wikingowym motywem przewodnim dodatku jest tytułowa rasa walecznych Wikingów. Przez wiele wieków przedstawiciele tej nacji żyli sobie w spokoju i dostatku, praktykując swoje ulubione zajęcia – żeglując, podbijając nowe lądy i rozwijając się. Od pewnego czasu zaczęły ich jednak dochodzić niepokojące wieści ze swych wschodnich terytoriów. Szybko stało się jasne, iż ktoś odważył się zakłócić spokój i podnieść rękę na mieszkańców tej części imperium. Tajemniczym agresorem okazał się przebiegły lud Wilczych Piratów, którym najwyraźniej zabrakło przestrzeni życiowej i w związku z tym postanowili rozwiązać swój problem kosztem pierwszoplanowego ludu północy. Niestety, najeźdźcom udało się uszkodzić niezwykle cenny dla Skandynawów Portal Świata, który w rezultacie eksplodował, tworząc gigantyczny wir energii i przenosząc ich do odległej, obcej im krainy. Na miejscu spotykają wspomnianych piratów, sprawców całego zamieszania i przyczynę nieszczęść wielu nordyckich kolonii. Zmieszany i niepewny lud jednoczy się pod dowództwem dzielnego Eirigga, którego zadaniem jest odnalezienie drogi do ukochanej ojczyzny i zażegnanie niebezpieczeństwa ze strony zuchwałych napastników.

Tak się prezentuje fabuła naszej gry, trzeba przyznać, że ciekawie nieprawdaż? :-)
Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia Gameplaya z tymi niesamowitymi żeglarzami.

 

 

Programing: kreatywna-strona