Pre-order

Jako strona fanowska The Settlers lidera grupy Cenega, partnera firmy Ubisoft w Polsce, mamy przyjemność poinformować, że już 17 Września 2008 roku w sklepach na terenie kraju pojawi się dodatek do gry The Settlers® Narodziny Imperium, który będzie miał podtytuł Wshodnie Królestwa. Gra będzię dostępna w pełnej polskiej wersji językowej – z dialogami oraz napisami w cenie 59,90 złotych. Cechy dodatku - Dodatek do strategicznego bestselleru – The Settlers: Narodziny Imperium. - Nowa kampania, zawierająca 8 misji. - Nowe mapy dla trybów: gra pojedyncza oraz gra wieloosobowa. - Nowa strefa klimatyczna z wyjątkowymi efektami pogodowymi. - Nowa bohaterka – Księżniczka Saraya. - Nowe budynki, w tym rynek miejski, z zupełnie nowymi możliwościami ich wykorzystania. - Nowa klasa postaci: Geolog, mogący uzupełniać zapasy kopalni. - Nowe, w pełni personalizowane ozdoby miejskie W sklepie Cenegi Poland w sprzedaży dostępne będą trzy wersje w promocyjnych cenach: · Dodatek w wersji podstawowej w cenie 49,90 złotych;

 

 

· Wersja kolekcjonerska The Settlers: Narodziny Imperium Edycja Kolekcjonerska (PC) + The Settlers: Wschodnie Królestwa w sugerowanej cenie detalicznej 159,90 złotych, zawierająca: - edycję specjalną gry, zawierającą ciekawe dodatki, takie jak unikalne budowle; - oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry na płycie CD; - demo gry, którym możesz podzielić się z przyjacielem; - książkę z grafikami z gry; - płytę z materiałami dodatkowymi, takimi jak: filmy, wywiady z twórcami, itp.; - ekskluzywne pudełko.

 

· Super limitowana wersja kolekcjonerska + dodatek + figurka osadnika, która oprócz zawartości wersji kolekcjonerskiej będzie zapakowana w torbę z logo Settlers! Ta edycja dostępna jest tylko w sklepie www.sklep.cenega.pl – jedyna taka na świecie wersja dostępna w ściśle ograniczonej ilości 30 sztuk dla największych fanów serii, za jedyne 359,90 złotych! Już dziś zapraszamy do sklepu www.sklep.cenega.pl abyś mógł stać się szczęśliwym posiadaczem jednej z wyżej wymienionych edycji gry The Settlers® Narodziny Imperium!!! Kultowa seria The Settlers powraca! Najpopularniejsze opcje zostały przywrócone, a uwagi fanów Osadników – wzięte pod uwagę! Zanurz się w fantastyczną, średniowieczną atmosferę, podziwiaj dopracowany świat i prosty w ogarnięciu system ekonomiczny. Zarządzaj surowcami i produktami, dbaj o potrzeby mieszkańców swojego królestwa i chroń je przed najeźdźcami z zewnątrz. Dzięki fantastycznej grafice i animacjom będziesz mógł podziwiać świat Osadników w niespotykanych dotąd detalach. Czy sprawdzisz się jako legendarny król lub królowa? Sprawdź to w grze The Settlers® Narodziny Imperium! Charakterystyczne cechy: - Kultowa seria powraca do korzeni! - Stwórz tętniące życiem, średniowieczne królestwo. - Obserwuj interakcje pomiędzy poszczególnymi osadnikami. - Po raz pierwszy w historii serii – kobiety! - Dopracowany świat gry, pełen zwierząt i roślin. - Doskonałe animacje postaci, które intuicyjnie pokazują, co się dzieje. - Cztery strefy klimatyczne i zmiany pór roku. - Najlepsze elementy serii oraz dużo innowacji. - Przystępny interfejs użytkownika i stopniowe dołączanie nowych opcji. - Wszystkie wybory gracza wpływają na świat gry. - Rozbudowa budynków i budowa dróg. - Możliwość zorganizowania festynu lub jarmarku. - Opcja wznoszenia murów obronnych. - Interesująca fabuła autorstwa Jeffa Grubba. - Tryb gry wieloosobowej w sieci lokalnej i przez Internet. - Zaawansowany edytor map.

 

Programing: kreatywna-strona