Informacje


Opis:

The Settlers III to wciągająca gra strategiczna osadzona w prawdziwych realiach. Jesteś wybrańcem Boga. Bohaterem, który ma poprowadził swój lud - potężnych Rzymian, sprytnych Egipcjan lub odważnych Azjatów - ku chwale zwycięstwa i światowej dominacji. Czeka Cię rozbudowana gospodarka, którą musisz rozsądnie zarządzać oraz oddziały gotowych na wszystko, okutych stalą wojowników. Skromnymi, na początku, zasobami zarządzaj oszczędnie, aby z czasem rozbudować swoje imperium. Militaryzuj swoje państwo, ale troszcz się też o gospodarkę. Miej na uwadze wszystkie aspekty życia Twoich osadników i postępuj rozważnie, a w rezultacie Twój naród zapanuje nad pozostałymi. The Settlers III oferuje niezwykłą, trójwymiarową grafikę, udoskonalony system nawigacji morskiej oraz zupełnie nowe elementy taktyczne. Jest grą, dzięki której fascynujący świat małych osadników pochłonie Cię bez reszty.


Cechy

  • Zobacz jak 150 postaci zostaje przywołanych do życia dzięki 50 000 klatkom animacji!
  • Możesz wznieść ponad 110 rodzajów budynków, a w niektórych nawet zamieszkać!
  • Dąż do pełnego rozkwitu swojej gospodarki z pomocą 30 różnych grup zawodowych: drwali, kamieniarzy, rybaków, rolników, piwowarów, górników, kupców, kapłanów i innych!
  • Kolonizuj nowe lądy o pięknych zielonych wzgórzach i srebrzystych rzekach, otoczone szafirowymi morzami tętniącymi podwodnym życiem!
  • Podróżuj statkami handlowymi i promami, wznoś forty i wieże i prowadź swoich łuczników i rycerzy ku zwycięstwu w bitwach odbywających się w czasie rzeczywistym.
  • Zacznij od łatwej misji treningowej, która pozwoli Ci poznać podstawy stopniowego kolonizowania, bez potrzeby czytania grubego podręcznika. Oczywiście cała nauka odbywa się po polsku.
  • Korzystaj z nowych opcji, które stworzyliśmy na podstawie wskazówek graczy Settlers z całego świata!

Programing: kreatywna-strona